Gewijzigde opzet slotdag

Op 3 juni is de jaarlijkse slotdag en daarvoor kon men zich opgeven tot 20 mei. In verband met de geringe opgave van vooral de pupillenteams is besloten het gedeelte voor de pupillen helaas te schrappen. Door vakanties, dagjes weg en toernooien bleek de animo voor de slotdag bij de pupillen te laag. Als evemenentencommissie zouden we dit zonde vinden want we willen zo’n dag juist zo breed mogelijk insteken.

Dat betekent dus dat het Alt Schaart Toernooi voor de senioren en onder 19 gewoon doorgaat. Ook het sportkooitoernooi voor Onder 17 en 15 gaat gewoon door maar dit verplaatsen we naar het veld zodat de dag zich centraal afspeelt.

Het programma voor onder 9, 11 en 13 vervalt hiermee. Degenen die zich wel hadden opgegeven willen we bedanken voor hun opgave en hopelijk is er meer animo bij de startdag.

Met vriendelijke groeten,

Evenementencommissie SV Bredevoort

‹ Terug naar 'Nieuws'

© 2017 sv Bredevoort