Conceptindeling jeugd 2024/2025

Bij deze de concept-teamindeling voor de jeugd voor het nieuwe seizoen.

We hebben ervoor gekozen om O11-jeugd komend seizoen ook samen te voegen. Reden hiervoor zijn de spelersaantallen op verschillende leeftijdsniveaus. Tevens hiermee de gelijkwaardigheid in de teams te vergroten. Hiervan gaat het plezier omhoog en is het spelletje voor ieder kind leuk.

Voor de O9 en O13 teams volgende de teamindelingen z.s.m.. Hetzelfde geldt voor de bijbehorende trainers en leiders.

Er zitten altijd meerdere voor’s en tegen’s bij de verschillende opties. Bij concrete vragen/opmerkingen vragen we rechtstreeks contact op te nemen met de TC via info@vvmec.nl en/of jeugd@svbredevoort.nl.

Fijne zomer!

Sportieve groet,

TC Jeugd SJO MEC/Bredevoort

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort