Helden van het 2e maakt het wederom een titelkandidaat knap lastig.
Vandaag staat de de kraker van de 6e klasse op het programma. Koploper Lochem 3 komt op bezoek bij hekkensluiter Bredevoort 2. Tevens is het Super Sunday bij Bredevoort, alle drie de senioren elftallen spelen thuis. Zoals gebruikelijk bij Super Sunday, tellen de boetes vandaag ook dubbel. Te laat op wedstrijddag kost de speler normaal gesproken 1 kistje. En laat het nou net zijn dat Julian 1 minuut te laat kwam. Vanuit 1 sloot Kasper aan.
Opstelling: Daan, Perry, Koen W, Wouter (c), Wessel, Deen, Koen P, Julian, Ilja, Ruben en Kasper.
Het strijdplan vooraf was duidelijk. Inzakken en gebruik maken van de snelheid op de flanken voorin. Dit werd goed uitgevoerd door de oranjehemden, Bredevoort speelt vandaag in het oranje omdat Lochem ook in het blauw speelt. Het spel ging gelijk op, Lochem kreeg een aantal kansen vanuit corners en Bredevoort kwam er een aantal keer gevaarlijk uit via de lange bal over de flanken. Tot hele grote kansen leidde het echter niet. In de 37e minuut kwam Lochem op voorsprong. Een vrije trap van rechts kwam bij de spits terecht, die zich goed wegdraaide en de bal hard inschoot. Vlak voor de rust kwam Lochem nog goed weg toen een bal over de verdediging viel. Ruben raakte de bal helaas in buitenspelpositie aan, niet wetende dat Kasper achter hem opkwam.
In de rust werd er 1 keer gewisseld, Luc kwam erin voor Julian.
De tweede helft begon Bredevoort goed. Duels op het middenveld werden gewonnen en de voorwaartsen werden goed gevonden. Dit resulteerde in de 56e minuut in de 1-1. Onze goedlachse Koen P ging als een stervende zwaan op de rand van de 16 neer. El Capitano tevens Klaas Eindpass Wouter Stronks ging achter de bal staan. Wouter haalde de poot strak aan en schoot de bal onberispelijk in het doel. Lang kon Bredevoort niet genieten van de gelijke stand. In de 60e minuut was het namelijk alweer raak aan de andere kant. Een bal werd slecht verwerkt en de snelle voorwaartsen kwamen er goed uit. Daan zat er nog met zijn handen aan, maar de bal rolde met wat geluk (van de kampioen?) het doel in. Bredevoort trok de goede lijn desondanks door en het laatste kwart van de wedstrijd kwam het vooral op karakter aan. Van goed voetbal was van beide kanten geen sprake meer en het werd voornamelijk op het middenveld bevochten. Vlak voor tijd kwam Lochem wederom goed weg toen, wederom, onze goedlachse stervende zwaan Koen P in de 16 ging liggen. Iedereen met een blauw-wit hart zag een overduidelijke penalty, echter was het toch een behoorlijke fopduik. Zo bloedde de wedstrijd dood met een eindstand van 1-2.
Al met al een terechte uitslag. Lochem was een maatje te groot en zal de strijd om het kampioenschap gaan uitvechten met Grol. Bredevoort kan hier ook een met een positieve blik op terugkijken na de blamage vorige week bij MEC uit. Bij vlagen werd er goed gevoetbald maar veel belangrijker, er werd geknokt voor elkaar. Volgende week speelt Bredevoort wederom thuis, ditmaal tegen Keijenburgse Boys 3, aanvang 10.30.
