Definitieve teamindeling SJO MEC/Bredevoort 2022-2023


Hierbij vindt je de nieuwe teamindeling voor het komende seizoen. Ten opzichte van het concept zijn er nog een aantal wijzigingen doorgevoerd. De trainingen starten weer in week 34, vanaf maandag 22 augustus. Ben je dan nog op vakantie, probeer dit dan te laten weten aan je trainer.


De komende weken gaan we nog aan het werk met de openstaande vacatures. Ben of ken je iemand? Laat dit dan weten via melkveebedrijfhjoonk@outlook.com en/of  jeugd@svbredevoort.nl. 


Fijne vakantie en tot het nieuwe seizoen!


TC-jeugd SJO MEC/Bredevoort

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort