Gezocht: leden sponsorcommissie

De sponsorcommissie binnen sv Bredevoort is verantwoordelijk voor het onderhouden van contacten met bestaande sponsoren en het werven van nieuwe sponsoren. Door omstandigheden is deze commissie behoorlijk uitgedund en dus onderbezet.

Wij zijn dringend op zoek naar één of meerdere mensen die het leuk vinden om deze commissie te versterken. Een belangrijke taak, want wij hebben onze sponsoren hard nodig.

Meld je aan bij Gerbert Smit

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort