Indeling SJO MEC/Bredevoort 2022/2023

De teamindeling voor de jeugd is bekend. Binnenkort volgt via de sites van beide verenigingen verdere info over de trainers, leiders, trainings- avonden en locaties. Voor vragen en/of opmerkingen kunt u een mail sturen naar jeugd@svbredevoort.nl of telefonisch contact opnemen met één van de tc-leden. 

Fijne zomer gewenst,

Jeugd TC SJO MEC/Bredevoort

Wanneer de afbeeldingen niet goed leesbaar zijn, klik dan hier voor de pdf versie van de indeling.

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort