Jeugd wordt verrast door Sinterklaas


Normaal gesproken brengt Sinterklaas een bezoek aan de jongste jeugd van SV Bredevoort. Helaas door corona was dit anders. Sinterklaas kon niet langs komen in de voetbalkantine maar liet wel van zich horen middels een brief. In de brief wist hij over alle kinderen wat leuks te vertellen. Daarna mochten de kinderen op zoek naar hun eigen cadeau die verstopt was in één van de kleedkamers!Sinterklaas bedankt voor de leuke cadeaus. De kinderen van JO8 en JO9 kunnen op het veld schitteren met hele mooie nieuwe trainingsjacks. 

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort