Mini-training gaat weer van start!

Vanaf zaterdag 6 maart gaat de voetbaltraining voor de jongste jeugd weer van start. Onder leiding van Luuk Wensink en zijn assistenten Deno Sheridan en Timo Koskamp kunnen jongens en meisjes die 5 jaar of ouder zijn op speelse wijze kennis maken met voetbal.

De training start iedere zaterdagochtend om 10.30uur, op het trainingsveld van sportpark ‘t Broock. De eerste periode is dit vrijblijvend en kan uw zoon of dochter bekijken of ze graag de nieuwe Frenkie de Jong of Lieke Martens willen worden.

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort