Nieuwe seizoen gestart

Vanaf heden, nu de trainingen voor het nieuwe seizoen weer opgestart zijn / gaan worden, zijn de kleedkamers weer beschikbaar en de kantine weer geopend op de gebruikelijke wijze. Daarbij willen we jullie wel wijzen op de huidige regelgeving!!! En hanteren we de voorschriften zoals die bekend zijn bij iedereen.

PS. Het terras kan en mag daarbij uiteraard ook gebruikt, echter moet het (nieuwe) meubilair na afloop weer teruggeplaatst worden in de kantine.

Bedankt voor jullie medewerking en veel plezier en gezondheid in het nieuwe seizoen.

De eerste wedstrijd op ’t broock vindt plaats op zondag 23 augustus om 11 uur. Dan speelt het eerste tegen het tweede.

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort