Nieuwe trainer sv Bredevoort

Ronald Heynen nieuwe trainer sv Bredevoort

sv Bredevoort heeft een nieuwe trainer voor volgend seizoen. De 46 jarige Ronald Heynen uit Lichtenvoorde is voor twee jaar vastgelegd als hoofdtrainer.

Ronald maakte in de diverse gesprekken een zeer goede indruk op zowel bestuur als spelersgroep. We zijn dan ook erg blij dat hij ons eerste elftal volgend seizoen onder zijn hoede neemt. Heynen, die zijn hele leven als speler en trainer bij AZSV actief was, is nu nog trainer van AZSV JO19-1.

sv Bredevoort is zijn eerste klus als trainer van een eerste elftal.

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort