Oliebollen verkoop levert record bedrag op

sv Bredevoort wil iedereen bedanken die zijn steentje heeft bijgedragen aan de succesvolle oliebollen verkoop. Met name de kinderen en de wat grotere verkoopsters die de kou trotseerden achter de kraam hebben wel een pluim verdient.

Ook de Spar en bakkerij Vaags worden hartelijk bedankt voor de geweldige medewerking.

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort