Start trainingen SJO Mec-Bredevoort

Via de onderstaande link vind je de informatie voor de 1ste trainingsweek van SJO MEC/Bredevoort. Voor enkele teams zijn we nog dringend op zoek naar trainers, wanneer deze gevonden zijn zal het betreffende team z.s.m. ingelicht worden via het e-mailadres dat bij de verenigingen bekend is. Bij verhindering graag afmelden bij desbetreffende trainer.

13 augustus komt de definitieve indeling online.

Start trainingen SJO Mec 1920

‹ Terug naar 'Nieuws'

  • Eindstand Bredevoort - Haarlo 2-1
  • 35e min. Bredevoort- Haarlo 1-1
  • 21e min. Bredevoort - Haarlo 1-0, doelpunt van Rik Tankink (of was het een eigen doelpunt?)
  • De wedstrijd Bredevoort 3- fc eibergen 6 is Afgelast. De wedstrijden van het 1e en 2e gaan door. Het 2e is om 10u… https://t.co/CvkN8BG4lY
© 2019 sv Bredevoort