Steakhouse Vivaldi sponsort s.v. Bredevoort

Afgelopen zaterdag 9 november kregen de heren van Bredevoort 2 en 3 nieuwe presentatiepakken aangeboden door Steakhouse Vivaldi. De beide teams kunnen hiermee de komende jaren weer prima voor de dag komen. In de nieuwe Saloon van Vivaldi hebben de spelers en leiders nog even kunnen nagenieten. Langs deze weg willen wij Kevin Wiggers hartelijk dank zeggen voor zijn gulle bijdrage.

Bestuur en sponsorcommissie s.v. Bredevoort.

‹ Terug naar 'Nieuws'

  • Eindstand Bredevoort - Haarlo 2-1
  • 35e min. Bredevoort- Haarlo 1-1
  • 21e min. Bredevoort - Haarlo 1-0, doelpunt van Rik Tankink (of was het een eigen doelpunt?)
  • De wedstrijd Bredevoort 3- fc eibergen 6 is Afgelast. De wedstrijden van het 1e en 2e gaan door. Het 2e is om 10u… https://t.co/CvkN8BG4lY
© 2019 sv Bredevoort