Steakhouse Vivaldi sponsort s.v. Bredevoort

Afgelopen zaterdag 9 november kregen de heren van Bredevoort 2 en 3 nieuwe presentatiepakken aangeboden door Steakhouse Vivaldi. De beide teams kunnen hiermee de komende jaren weer prima voor de dag komen. In de nieuwe Saloon van Vivaldi hebben de spelers en leiders nog even kunnen nagenieten. Langs deze weg willen wij Kevin Wiggers hartelijk dank zeggen voor zijn gulle bijdrage.

Bestuur en sponsorcommissie s.v. Bredevoort.

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort