Teamindeling seizoen 2018/2019

Jeugdspelers Mec-Bredevoort,

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen. We waren hierbij afhankelijk van veel zaken: nieuwe opzet jeugdvoetbal KNVB, aantallen qua spelers in de leeftijdscategorie├źn en de (on)mogelijkheden met betrekking tot aanvragen dispensatie.

 

We hopen op een sportief, plezierig en succesvol seizoen. Voor de meeste teams zal het seizoen starten met de inmiddels traditionele startdag. Deze zal plaatsvinden op zaterdag 18 augustus. Verdere informatie volgt hierover.

Sportieve groet,

De technische commissie jeugd

SJO MEC/Bredevoort

Publicatie SJO seizoen 2018-2019

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort