Teamindeling SJO MEC/Bredevoort 2023/2024

Bij deze de teamindelingen voor het komende seizoen. Z.s.m. volgt ook de indeling qua trainers/leiders, trainingsavonden en locaties. In principe zullen de trainingen vanaf week 34(maandag 21 augustus) weer opgestart worden.

Voor vragen/opmerkingen kan er contact opgenomen worden via jeugd@svbredevoort.nl of jeugd@vvmec.nl

Fijne zomervakantie en tot het nieuwe seizoen!

TC-jeugd SJO MEC/Bredevoort 

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort