Toernooi bij SV Bredevoort

Voetbalclubs SV Bredevoort, vv MEC, Sportclub Haarlo en FC Winterswijk (zaterdag) houden komende donderdag een mini-toernooi bij SV Bredevoort. Het toernooi is ter voorbereiding op het nieuwe seizoen. De wedstrijden duren 2×20 minuten. De winnaars spelen tegen elkaar in de finale, de verliezers spelen om de derde plaats.

De eerste wedstrijden beginnen om 19.15 uur, rond 20.00 uur zijn de finalewedstrijden.

De eerste ronde worden de wedstrijden SV Bredevoort – FC Winterswijk (zaterdag) en vv MEC – Sportclub Haarlo gespeeld.

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort