UPDATE: Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

Op maandag 17 augustus zullen de trainingen voor de jeugd weer gaan starten. De afgelopen tijd zijn er al meerdere indelingen de revue gepasseerd. Naar aanleiding hiervan zijn er veel reacties gekomen. Enerzijds op voetbaltechnisch gebied, echter willen veel ouders/kinderen dat er met vriendjes gevoetbald wordt. Tevens zijn we door een aantal afzeggingen genoodzaakt om een team terug te trekken, dit is de JO17-2. Het enige voordeel hieraan is het feit dat we tot op heden ook nog trainers en leiders te kort kwamen en dit nu voor een gedeelte is opgelost. Al met al is het een flinke puzzel geweest, bijgevoegd ziet u de indeling waarmee we het seizoen gaan starten. We wensen eenieder veel voetbalplezier toe! 


Sportieve groet,
Jeugd TC SJO MEC/Bredevoort 

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort