Vacature trainer Bredevoort 2

Voor ons tweede elftal zijn zij voor komend seizoen opzoek naar een nieuwe trainer. Het betreft één trainingsavond (op donderdag) en de coaching op zondagochtend. Het tweede is momenteel een jonge enthousiaste groep, uitkomend in de 6de klasse.

Voor vragen en/of interesse kunt u een mail sturen naar secretaris@svbredevoort.nl

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort