Vacature vanaf januari: trainer/coach JO17-1

Vanaf januari zijn we op zoek naar een trainer/coach bij de JO17-1. Het betreft één trainingsavond(bij voorkeur op donderdag in Bredevoort) en de coaching op de zaterdag. Het betreft de functie van Maarten Scholtz, die momenteel een dubbelfunctie bekleed gezien zijn taken bij Bredevoort 2. 

De JO17-1 speelt dit seizoen in de 3de klasse. Op de dinsdag traint de JO17-1 in Miste onder leiding van Tim te Kronnie. Op zaterdag zijn ook Ronald van der Sligte(leider) en Dennis Nijmeijer(grensrechter) aanwezig. 

Tegenover de taken bieden we een vrijwilligersovereenkomst, de hoogte hiervan is afhankelijk van eventuele diploma’s. Voor vragen en/of interesse kun je een mail sturen naar jeugd@svbredevoort.nl 

‹ Terug naar 'Nieuws'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2024 sv Bredevoort