Bredevoort 2 verliest eerste competitiewedstrijd

Het kermisweekend in Aalten hakte erin bij sommige spelers van Bredevoort. Zo was Daan spoorloos en kwam een kwartier voor aanvang pas aankakken. Dit terwijl hij in de groepsapp ‘s nachts nog een bovengemiddelde woordenschat vertoonde. Tegenstander vandaag was Vios Beltrum 4.

Opstelling: Luc, Ilja, Perry, Sjoerd, Wessel, Koen P, Wouter (C), Julian, Ruben, Jordy en Mark.

De eerste helft begon rustig. Beide ploegen zakten in en lieten de ander tot een bepaalde hoogte opbouwen. Vooraf was afgesproken om op het middenveld kort te zitten en de bal daar te veroveren om de aanval in stelling te brengen. Dit lukte een paar keer aardig, maar tot grote kansen bleef het uit. Rond de 25e minuut was het een slordige pass van achteruit aan Bredevoortse zijde die werd veroverd door Vios. De bal werd via de linkerkant voorgezet en tegendraads binnen geschoten door de spits, 0-1. Een domper, maar hierna begon Bredevoort beter te voetballen. Door langere periodes van balbezit hield Bredevoort de controle en probeerde het een gaatje te vinden. Op slag van rust kreeg Bredevoort de uitgelezen kans om gelijk te maken. Onze goedlachse Koen P zat kort op zijn man, waardoor die de bal veroverde en hem mee kon geven met Jordy die alleen op de keeper af ging. Koen was meegelopen, maar Jordy had dit niet gezien en besloot te schieten. Recht op de keeper af en hierna floot de scheids voor de rust.

In de rust werden er wat wissels doorgevoerd. Daan ging het hok in, waardoor Luc samen met Niek centraal ging spelen. Bram Visser ging in de spits spelen.

Opstelling 2e helft: Daan, Ilja, Luc, Niek, Wessel, Koen P, Wouter, Julian, Mark, Bram en Ruben.

Bredevoort trok de sterke lijn van het einde van de eerste helft door. Met name de sterk spelende Wessel kwam een aantal keren goed op aan de linkerkant. Halverwege de 2e helft was het dan ook eindelijk raak voor de blauwhemden. Bram kwam 1 op 1 met de verdediger en kwam voorbij zijn man. Hier liet de verdediger het niet bij en besloot Bram naar de grond te trekken. Penalty voor Bredevoort. Bram ging zelf achter de bal staan en schoot hem binnen. Hierna werd het spel smeriger, voornamelijk aan de zijde van de uitspelende partij. Bredevoort ging hier in mee en dit kwam het spel niet ten goede. In de 78e minuut ging het weer mis. Voorin werd de bal te makkelijk verloren en kwam Vios er in de omschakeling weer snel uit. Wederom via links werd de aanval opgezet en kwam er een 1-2 op het scorebord. Niet veel later werd het ook 1-3. De spits van Vios besloot zich vrij te spelen op een behoorlijk onsportieve manier, door zijn elleboog in Nieks ribbenkast te planten. Dit zag de scheids helaas over het hoofd. Waar Daan het schot in eerste instantie nog hield, was de rebound wel voor de spits. Vlak hierna floot de scheids af.

Een teleurstellende uitslag. Delen van de wedstrijd speelde Bredevoort helemaal niet verkeerd en was het de bovenliggende partij. Bredevoort moet vooral dat meenemen naar de volgende wedstrijd. Die wordt volgende week zondag gespeeld, uit tegen Grol 8. Aanvang 13.30.

‹ Terug naar 'Verslagen'

Ledenshop sv Bredevoort geopend

Per heden heeft sv Bredevoort een eigen ledenshop. Hierop zijn verschillende trainingsartikelen met korting te bestellen, voordeel hiervan is dat 10% van je aankoop ook nog eens terugvloeit in de verenigingskas!
Win/win dus en hierdoor een ideaal cadeau voor bijvoorbeeld Sinterklaas en/of kerst!

Via de banners hiernaast kom je rechtstreeks in onze eigen ledenshop.
© 2026 sv Bredevoort